Naše zimní zahrada jako recepce, Kuchařovice

Zimní zahrada přímo u nás v Kuchařovicích slouží jako vstupní recepce do naší firmy. Jedná se o zahradu vhodnou pro celoroční využití v barvě hliníkové konstrukce RAL 3016 v kombinaci s plastovými stěnami RAL 7016 anthrazitgrau.

Pro naši recepci jsme zvolili pultovou střechu s postranní polovalbou. Kombinace venkovního i vnitřního zastínění zimní zahrady, které je nejen účelovým, ale i designovým prvkem, vytváří ze zahrady ideální pracovní prostor s ochranou proti přehrátí i hluku.

Zimní zahrada jako recepce Zimní zahrada jako recepce Zimní zahrada jako recepce Zimní zahrada jako recepce Zimní zahrada jako recepce Zimní zahrada jako recepce Zimní zahrada jako recepce Zimní zahrada jako recepce
 
Pod značkou Slunce v domě vyrábíme z kvalitních německých profilů TS Aluminium exkluzivní zimní zahrady či zastřešení teras, balkónů, bazénů, pergol, vchodů do domu, verand včetně přístřešků na auto. Na míru vám i vašemu domu poskytujeme návrhy a realizace zimních zahrad a zastřešení se vším příslušenstvím a vybavením.
H & M spol. s r. o.Středisko zimních zahrad
H & M spol. s r. o.
8. května 122
669 02 Kuchařovice, Czech Republic